Witaj!

Długo myślałem nad tym, jak powinna wyglądać strona bmwblog.pl. Pierwszy pomysł: portal o motoryzacji. Jednakże, jak to zwykle bywa życie pokazało, że taka forma przekazu informacji jest dla mnie męcząca. Dlaczego? Dlatego, że pisząc bardziej „od siebie” sprawia mi to większą frajdę. Czuję, że mogę przekazać swoją wiedzę i doświadczenie w sposób pełny i lepszy.

Nazywam się Krystian Wilkosz. Z marką BMW jestem związany od ponad 11lat. Moje stanowisko w salonie BMW to Accessories Champion. Zajmuję się m.in. aktywnym promowaniem i sprzedażą produktów BMW Lifestyle i Akcesoria.

Kocham to co robię!

O MNIE
Krystian Wilkosz

Odkąd pamiętam jestem fanem marki BMW. Jest to w 100% szczere, dlatego tak dobrze mi się pracuje i dzięki temu odnoszę sukcesy. Jestem zdania, że jeśli kochasz swoją pracę to efekty będą tylko kwestią czasu.

No dobra, ale dlaczego bmwblog?

O MNIE
Krystian Wilkosz

Odpowiedź jest bardzo prosta: chciałbym pokazać Wam produkty BMW trochę z innej strony, trochę bardziej naturalnie. Oczywiście nie twierdzę, że papka marketingowa jest zła, wręcz przeciwnie. Po prostu strona ma być swego rodzaju Vademecum. Chciałbym Wam pomóc odnaleźć się w świecie marki BMW, abyście byli na bierząco z nowościami i ciekawostkami. Prawda jest taka, że cieżko znaleźć takie informacje w internecie.

I właśnie po to tu jestem 🙂

Proszę, wspierajcie mnie w tym co robię. Cały czas się uczę. Zdaje sobie sprawę, że będę popełniał błędy, za co Was przepraszam. Bądźcie pewni, że swój czas poświęcam dla Was i tylko to się liczy!

Z góry dziękuję.

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się ze mną:

biuro@bmwblog.pl