MODELE, NEWS

No wreszcie! Android Auto będzie dostępny w BMW. Czekaliście?

No wreszcie! Android Auto będzie dostępny w BMW. Czekaliście?

Sprawa miała być oczywista: najpierw implementacja Apple CarPlay potem Android Auto. O ile ten pierwszy system dostępny jest w BMW od dłuższego czasu, to Android Auto jak nie było, tak nie ma. Wszystko ma się zmienić już za pół roku!

BMW Group oficjalnie podało do publicznej wiadomości, że pracuje nad wprowadzeniem systemu Android Auto ™. Najnowszy dodatek do BMW, pozwoli klientom na bezprzewodowe połączenie smartfonów z Androidem z pojazdem, a tym samym cieszyć się dostępem do przydatnych informacji, takich jak sugerowane miejsca docelowego i nadchodzące spotkania, kiedy tylko to będzie potrzebne.

No wreszcie! Android Auto będzie dostępny w BMW. Czekaliście?

Co zyskujemy? Nowy system to:

  • bezprzewodowe połączenie,
  • prosta obsługa,
  • łatwy dostęp do muzyki i multimediów
  • łatwe przesyłanie wiadomości
  • przyjazne dla użytkownika łączenie telefonu z systemem BMW
  • zintegrowanie bezpośrednio z w pełni cyfrowym kokpitem BMW (klienci mogą wyświetlać wszystkie ważne informacje nie tylko na centralnym wyświetlaczu, ale także w inteligentnie dostosowanej formie na wyświetlaczu informacyjnym zestawu wskaźników, a także na Head-up Display)

To nie wszystko!

Asystent Google w Android Auto ułatwi w dotarciu do celu i w łatwym nawiązywaniu połączeń, a także w bezpiecznym korzystaniu z wielu funkcji, bez odwracania uwagi od drogi.

Android Auto w BMW zostanie po raz pierwszy zaprezentowany na żywo podczas Consumer Electronics Show (CES) 2020 i będzie dostępny od lipca 2020 r. dla wszystkich pojazdów z systemem operacyjnym BMW 7.0.

BMW odrobiło zadanie domowe, szkoda tylko, że tyle razy zgłosiło nieprzygotowanie. Integracja z cyfrowym kokpitem BMW i Head-Up Display?! Chyba zaległe zadanie to praca aspirująca na szóstkę!!

Źródło: BMW

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.