NEWS

Odświeżenie modelowe: BMW serii 2 na rok 2024 dostaje nowe wnętrze i technologię

Odświeżenie modelowe: BMW serii 2 na rok 2024 dostaje nowe wnętrze i nową technologię

Oto najważniejsze zmiany w odświeżonym modelu BMW 2 na rok 2024:

  • Wnętrze i technologia: Nowe wnętrze z przeprojektowaną deską rozdzielczą i środkową sekcją, wyposażone w najnowszy system operacyjny 8.5.
  • Zmiany w wyglądzie zewnętrznym: Model oferuje nowe opcje kolorów i kół, a także wykończenie 'perłowego chromu’ dla grilla nerkowego w modelach bez pakietu Black Shadowline.

Odświeżenie modelowe: BMW serii 2 na rok 2024 dostaje nowe wnętrze i nową technologię

  • Ulepszony wyświetlacz: Zachowany został zakrzywiony cyfrowy wyświetlacz, łączący wyświetlacz kierowcy i ekran dotykowy w jednej obudowie.
  • Kierownica: Wprowadzono nową kierownicę, a w zależności od modelu, również nowy duży wyświetlacz head-up.

Odświeżenie modelowe: BMW serii 2 na rok 2024 dostaje nowe wnętrze i nową technologię

  • Elementy wnętrza: Dodano nowe opcje kolorów i wykończeń wnętrza, w tym opcję czerwonej syntetycznej skóry i elementy z otwartymi porami drewna i włókna węglowego.
  • Gama napędów: Gama składa się z trzech poziomów układu napędowego, z czterocylindrowymi 220i i 230i oraz M240i z dwuturbodoładowanym silnikiem sześciocylindrowym.

Samochody są dostępne do zamówienia, z dostawami planowanymi na sierpień tego roku.

Odświeżenie modelowe: BMW serii 2 na rok 2024 dostaje nowe wnętrze i nową technologię Odświeżenie modelowe: BMW serii 2 na rok 2024 dostaje nowe wnętrze i nową technologię Odświeżenie modelowe: BMW serii 2 na rok 2024 dostaje nowe wnętrze i nową technologię Odświeżenie modelowe: BMW serii 2 na rok 2024 dostaje nowe wnętrze i nową technologię Odświeżenie modelowe: BMW serii 2 na rok 2024 dostaje nowe wnętrze i nową technologię Odświeżenie modelowe: BMW serii 2 na rok 2024 dostaje nowe wnętrze i nową technologię Odświeżenie modelowe: BMW serii 2 na rok 2024 dostaje nowe wnętrze i nową technologię Odświeżenie modelowe: BMW serii 2 na rok 2024 dostaje nowe wnętrze i nową technologię Odświeżenie modelowe: BMW serii 2 na rok 2024 dostaje nowe wnętrze i nową technologię Odświeżenie modelowe: BMW serii 2 na rok 2024 dostaje nowe wnętrze i nową technologię

Źródło: BMW

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.