NEWS, AKCESORIA

BMW M2 G87 z Akcesoriami M Performance w kolorze Frozen Portimao Blue

BMW M2 G87: Kwintesencja Sportowej Jazdy z Akcesoriami M Performance

BMW M2 G87 to kwintesencja sportowej jazdy, a dzięki akcesoriom BMW M PERFORMANCE, można jeszcze bardziej podkreślić jego wyścigowy charakter. Oto krótki artykuł o tych akcesoriach, które dodają pojazdowi nie tylko stylu, ale i funkcjonalności.

BMW M2 G87: Kwintesencja Sportowej Jazdy z Akcesoriami M Performance

Wyścigowy Duch w Każdym Detalu

Akcesoria BMW M PERFORMANCE zostały stworzone z myślą o BMW M2 G87, aby jeszcze bardziej zintensyfikować doznania z jazdy. Każdy komponent jest wynikiem pięćdziesięcioletniego doświadczenia BMW M GmbH w Motorsporcie i został precyzyjnie dostrojony do specyficznych cech tego modelu.

Lista Akcesoriów BMW M PERFORMANCE:

– Tylny dyfuzor z włókna węglowego

– Przedni splitter z włókna węglowego

Nakładki progowe z włókna węglowego

– Pokrywy lusterek zewnętrznych z włókna węglowego

Tylny spoiler z włókna węglowego

– Felgi M Performance do 21 cali

– Zawieszenie M Performance

System wydechowy M Performance z tytanu

– Elementy Alcantary

– Kierownica M Performance

BMW M2 G87: Kwintesencja Sportowej Jazdy z Akcesoriami M Performance

Każdy z tych elementów został zaprojektowany nie tylko z myślą o estetyce, ale również o poprawie osiągów i doświadczeń z jazdy. Włókno węglowe nie tylko wygląda efektownie, ale także redukuje masę pojazdu, co przekłada się na lepsze osiągi. Tytanowy system wydechowy dodaje nie tylko charakterystycznego brzmienia, ale również obniża wagę samochodu.

Dzięki tym akcesoriom, BMW M2 G87 staje się jeszcze bardziej wyjątkowe, a każda jazda to czysta przyjemność z dopracowanym w najmniejszym szczególe sportowym charakterem.

BMW M2 G87: Kwintesencja Sportowej Jazdy z Akcesoriami M Performance BMW M2 G87: Kwintesencja Sportowej Jazdy z Akcesoriami M Performance BMW M2 G87: Kwintesencja Sportowej Jazdy z Akcesoriami M Performance BMW M2 G87: Kwintesencja Sportowej Jazdy z Akcesoriami M Performance BMW M2 G87: Kwintesencja Sportowej Jazdy z Akcesoriami M Performance BMW M2 G87: Kwintesencja Sportowej Jazdy z Akcesoriami M Performance BMW M2 G87: Kwintesencja Sportowej Jazdy z Akcesoriami M Performance

BMW M2 G87: Kwintesencja Sportowej Jazdy z Akcesoriami M Performance BMW M2 G87: Kwintesencja Sportowej Jazdy z Akcesoriami M Performance BMW M2 G87: Kwintesencja Sportowej Jazdy z Akcesoriami M Performance BMW M2 G87: Kwintesencja Sportowej Jazdy z Akcesoriami M Performance BMW M2 G87: Kwintesencja Sportowej Jazdy z Akcesoriami M Performance BMW M2 G87: Kwintesencja Sportowej Jazdy z Akcesoriami M Performance

Źródło: bmwblog.com

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.