NEWS

Odkryj przyszłość luksusu z BMW Concept SKYTOP – Premiera ekskluzywnego roadstera na Concorso d’Eleganza!

Odkryj przyszłość luksusu z BMW Concept SKYTOP – Premiera ekskluzywnego roadstera na Concorso d’Eleganza!

Premiera BMW Concept SKYTOP na Concorso d’Eleganza Villa d’Este to wydarzenie, które łączy w sobie elegancję, piękno i oryginalność. 

Odkryj przyszłość luksusu z BMW Concept SKYTOP – Premiera ekskluzywnego roadstera na Concorso d’Eleganza!Odkryj przyszłość luksusu z BMW Concept SKYTOP – Premiera ekskluzywnego roadstera na Concorso d’Eleganza!

Ten unikatowy, otwarty dwumiejscowy pojazd, zaprezentowany 24 maja 2024 roku, stanowi doskonałą harmonię tradycji i nowoczesności, oferując luksusowe cechy i precyzyjne rzemiosło w połączeniu z zaawansowanymi detalami technologicznymi.

BMW Concept SKYTOP jest nie tylko hołdem dla ikonicznej historii roadsterów BMW, takich jak BMW 507, ale także nowoczesną interpretacją bezczasowego designu motoryzacyjnego, łącząc ekskluzywne materiały z wysoce skomplikowanymi detalami i tradycyjnym rzemiosłem1.

Pojazd ten, będący potężną synergia tradycji i nowoczesności, został stworzony, aby inspirować do podróży i marzeń. Jego premiera na brzegach jeziora Como, w miejscu takim jak Villa d’Este, jest więcej niż tylko architektoniczną strukturą– to sztuka w pełnej okazałości.

Odkryj przyszłość luksusu z BMW Concept SKYTOP – Premiera ekskluzywnego roadstera na Concorso d’Eleganza! Odkryj przyszłość luksusu z BMW Concept SKYTOP – Premiera ekskluzywnego roadstera na Concorso d’Eleganza! Odkryj przyszłość luksusu z BMW Concept SKYTOP – Premiera ekskluzywnego roadstera na Concorso d’Eleganza! Odkryj przyszłość luksusu z BMW Concept SKYTOP – Premiera ekskluzywnego roadstera na Concorso d’Eleganza! Odkryj przyszłość luksusu z BMW Concept SKYTOP – Premiera ekskluzywnego roadstera na Concorso d’Eleganza! Odkryj przyszłość luksusu z BMW Concept SKYTOP – Premiera ekskluzywnego roadstera na Concorso d’Eleganza!

 

 

Źródło: 1BMW

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.