MODELE

Opcja „i- Ready” w Holandii- elektryki nabierają rozpędu

Opcja "i- Ready" w Holandii- elektryki nabierają rozpędu

BMW i-Ready to nowy produkt BMW Financial Services. Daje kierowcom możliwość przejścia na elektryczne lub hybrydowe BMW po 24 miesiącach bez kary w nowej umowie najmu.

Coraz częściej klienci stają przed dylematem wyboru samochodu elektrycznego. Dotyczy to klientów biznesowych, jak również prywatnych. BMW wychodzi naprzeciw swoim klientom i wprowadza opcję BMW i-Ready.

Działa to w następujący sposób: klient wybiera nowe BMW (niezależnie od modelu), konfiguruje zgodnie ze swoimi życzeniami i zawiera nową umowę najmu na 48 miesięcy według zwykłych, atrakcyjnych stawek leasingowych. Następnie może dodać opcję BMW i-Ready za dodatkowe 10€ miesięcznie. Po upływie 24 miesięcy od umowy najmu, klient (wyjątkowa cecha BMW i-Ready) może bez kary przejść na jeden z najnowszych, w pełni elektrycznych lub hybrydowych modeli BMW. W przypadku zmiany klient zawiera nową umowę najmu, z nową stawką dzierżawy.

Opcja

Nie ma jednego rozwiązania dla wszystkich klientów. „BMW Group zakłada, że ​​będą istnieć różne systemy napędowe: w pełni elektryczne, hybrydowe plug-in oraz wysoce wydajne silniki benzynowe i wysokoprężne” mówi Stefanie Wurst, dyrektor generalny BMW Group Holandia.

Jeśli pomysł się przyjmie to jest duże prawdopodobieństwo, że zobaczymy go również w innych krajach.

Ciekawostka:

Od 2023 r., Dwa lata wcześniej niż planowano, BMW dostarczać będzie 13 hybryd plug-in i 12 modeli w pełni elektrycznych.

Źródło: Bmw

1 thoughts on “Opcja „i- Ready” w Holandii- elektryki nabierają rozpędu

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.