NEWS

Kolejny etap testów BMW iNEXT. Tym razem w Kalahari w Afryce Południowej

Kolejny etap testów BMW iNEXT. Tym razem w Kalahari w Afryce Południowej

Całkowicie elektryczny BMW iNEXT stanowić będzie dowód bezpieczeństwa funkcjonalnego, trwałości i niezawodności, a to wszystko za sprawą intensywnych testów nie tylko w mrozie, ale także podczas ekstremalnego promieniowania cieplnego i słonecznego w Kalahari w Afryce Południowej.

Jak każdy nowy model BMW, droga pojazdu do dojrzałości seryjnej prowadzi do poligonu BMW Group na Miramas na południu Francji, Nürburgring Nordschleife i innych torów wyścigowych oraz do Winter Center w Arjeplog w Szwecji, a także na pustynne regiony.

Kolejny etap testów BMW iNEXT. Tym razem w Kalahari w Afryce Południowej

W temperaturach, które rozładowałyby baterię telefonu komórkowego w mgnieniu oka, zintegrowana koncepcja chłodzenia akumulatora wysokonapięciowego, silnika elektrycznego i elektroniki samochodowej BMW iNEXT wytrzymuje próbę. Co więcej, wewnętrzna klimatyzacja działająca za pomocą technologii pompy cieplnej, jej system sterowania i wszystkie inne elementy elektroniki pojazdu są poddawane ekstremalnym warunkom pustynnego klimatu w celu udowodnienia ich dojrzałości seryjnej.

Zobacz także:

Nowy model wyposażony w technologię BMW eDrive piątej generacji, ustanawia nowe standardy w sportowym charakterze, wydajności i zasięgu w samochodach na baterie. Układy zawieszenia samochodu i układy wspomagające kierowcę torują drogę do kolejnego kroku w kierunku autonomicznej jazdy.

Kolejny etap testów BMW iNEXT. Tym razem w Kalahari w Afryce Południowej

Premiera nowego modelu zbliża się wielkimi krokami. Produkcja seryjnej wersji BMW iNEXT rozpocznie się w 2021 r.

Kolejny etap testów BMW iNEXT. Tym razem w Kalahari w Afryce Południowej Kolejny etap testów BMW iNEXT. Tym razem w Kalahari w Afryce Południowej Kolejny etap testów BMW iNEXT. Tym razem w Kalahari w Afryce Południowej Kolejny etap testów BMW iNEXT. Tym razem w Kalahari w Afryce Południowej Kolejny etap testów BMW iNEXT. Tym razem w Kalahari w Afryce Południowej

Żródło: BMWBLOG.pl , BMW Group

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.