MODELE, NEWS

Nowa usługa BMW: Connected Music, czyli integracja usług streamingowych

Nowa usługa BMW: Connected Music, czyli integracja usług streamingowych

BMW Group stworzyło idealną platformę do płynnej integracji usług streamingu muzyki klientów w samochodzie. Nowa usługa nazywa się Connected Music i dotyczy m.in. takich aplikacji jak Deezer, Napster i Spotify.

Najważniejsze informacje:

  • Połączenie odbywa się za pomocą własnej karty SIM samochodu, a nie pośrednio za pomocą smartfona- nie zużywają żadnego limitu danych osobowych klientów.

Nowa usługa BMW: Connected Music, czyli integracja usług streamingowych

  • Integracja usług została zoptymalizowana pod kątem systemu operacyjnego BMW 7.0
  • Integracja z aplikacjami Deezer, Spotify, Napster
  • Opcja korzystania z usług za pośrednictwem inteligentnego asystenta osobistego BMW i prośby o określonego wykonawcę, utwór lub album („Hej BMW, zagraj utwór Happy”). Użytkownicy mogą również poprosić o informacje na temat aktualnie odtwarzanego utworu
  • Wymagane zalogowanie do swojego konta osobistego premium- ulubione i listy odtwarzania z połączonego konta zostaną następnie automatycznie zsynchronizowane, zapewniając bezpośredni dostęp do poszczególnych list odtwarzania i ustawień. Po odtworzeniu utworu Connected Music zapisuje go na dysku twardym samochodowego systemu audio. Użytkownicy mogą zatem nadal uzyskiwać dostęp do swojej muzyki, jeśli połączenie zostanie przerwane.

Od stycznia 2020 r. Connected Music jest częścią Connected Package Professional co oznacza, że ​​jest zintegrowany fabrycznie z pojazdem przez okres trzech lat. W 14 krajach w Europie nie ma żadnych dodatkowych danych ani opłat roamingowych.

Źródło: BMW

1 thoughts on “Nowa usługa BMW: Connected Music, czyli integracja usług streamingowych

  1. Piotrek pisze:

    Dlaczego do tej pory usługa nie jest dostępna w Polsce?

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.