Nowa usługa BMW: Connected Music, czyli integracja usług streamingowych

BMW Group stworzyło idealną platformę do płynnej integracji usług streamingu muzyki klientów w samochodzie. Nowa usługa nazywa się Connected Music i dotyczy m.in. takich aplikacji jak Deezer, Napster i Spotify.

Najważniejsze informacje:

  • Połączenie odbywa się za pomocą własnej karty SIM samochodu, a nie pośrednio za pomocą smartfona- nie zużywają żadnego limitu danych osobowych klientów.

  • Integracja usług została zoptymalizowana pod kątem systemu operacyjnego BMW 7.0
  • Integracja z aplikacjami Deezer, Spotify, Napster
  • Opcja korzystania z usług za pośrednictwem inteligentnego asystenta osobistego BMW i prośby o określonego wykonawcę, utwór lub album („Hej BMW, zagraj utwór Happy”). Użytkownicy mogą również poprosić o informacje na temat aktualnie odtwarzanego utworu
  • Wymagane zalogowanie do swojego konta osobistego premium- ulubione i listy odtwarzania z połączonego konta zostaną następnie automatycznie zsynchronizowane, zapewniając bezpośredni dostęp do poszczególnych list odtwarzania i ustawień. Po odtworzeniu utworu Connected Music zapisuje go na dysku twardym samochodowego systemu audio. Użytkownicy mogą zatem nadal uzyskiwać dostęp do swojej muzyki, jeśli połączenie zostanie przerwane.

Od stycznia 2020 r. Connected Music jest częścią Connected Package Professional co oznacza, że ​​jest zintegrowany fabrycznie z pojazdem przez okres trzech lat. W 14 krajach w Europie nie ma żadnych dodatkowych danych ani opłat roamingowych.

Źródło: BMW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.