NEWS

Nowe BMW M3 Touring – Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem

Nowe BMW M3 Touring - Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem

BMW M3 Touring to model, który wzbudza podziw wśród fanów motoryzacji. Dzisiejsza premiera liftingu tego modelu przynosi szereg nowości, które z pewnością zainteresują miłośników marki.

Nowe BMW M3 Touring - Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem

Więcej Mocy

Nowy model M3 Touring otrzymał ulepszony silnik S58, który teraz generuje 530 konie mechaniczne. To wzrost o 20 KM w porównaniu do pierwotnej wersji. 

Nowe Reflektory

Zmiany obejmują również nowe, ostrzejsze reflektory. Zastosowano adaptacyjne reflektory LED z matrycowym światłem drogowym. 

Nowe BMW M3 Touring - Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem

Wnętrze

W kabinie znajdziemy nową kierownicę o płaskim dnie z czerwonym znacznikiem godziny 12. Po raz pierwszy można ją opcjonalnie wykończyć Alkantarą. Dodatkowo, pojawiło się nowe oświetlenie konturowe centralnych nawiewów. 

Nowe Kolory i Wykończenia

W ofercie pojawił się nowy kolor – Voodoo Blue. Standardowe elementy wykończenia wnętrza są teraz dostępne w matowym grafitowym kolorze, a opcjonalnie można wybrać wykończenie z Fine Brushed Aluminum. 

Produkcja nowego BMW M3 Touring rozpocznie się w lipcu, a model trafi na rynek w tym samym czasie. To kolejny krok w ewolucji ikony sportowych sedanów, który z pewnością przyciągnie uwagę wielu entuzjastów.

Nowe BMW M3 Touring - Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem Nowe BMW M3 Touring - Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem Nowe BMW M3 Touring - Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem Nowe BMW M3 Touring - Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem Nowe BMW M3 Touring - Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem Nowe BMW M3 Touring - Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem Nowe BMW M3 Touring - Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem Nowe BMW M3 Touring - Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem Nowe BMW M3 Touring - Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem Nowe BMW M3 Touring - Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem Nowe BMW M3 Touring - Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem Nowe BMW M3 Touring - Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem Nowe BMW M3 Touring - Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem Nowe BMW M3 Touring - Premiera Modelu z Większą Mocą i Nowym Wyglądem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.