WYDARZENIE DNIA

Premiera na Nürburgringu- BMW M4 GT3 EVO

Premiera na Nürburgringu- BMW M4 GT3 EVO

Oto najważniejsze informacje na temat prezentacji BMW M4 GT3 Evo na Nürburgringu, która miała miejsce w środę, późnym popołudniem.

Premiera na Nürburgringu- BMW M4 GT3 EVO

Najważniejsze informacje:

  • BMW M Motorsport przedstawiło EVO wersję swojego flagowego modelu w wyścigach GT, BMW M4 GT3.
  • Prezentacja odbyła się w środowy wieczór przed 24-godzinnym wyścigiem na Nürburgringu (GER) w salonie M na ring°boulevard.
  • BMW M4 GT3 EVO będzie uczestniczyć w wyścigach od sezonu 2025.
  • Kluczowe zmiany to m.in. mniejsze lusterka aerodynamiczne, większe otwory wentylacyjne na przednich nadkolach i zmieniony zakres regulacji tylnego skrzydła dla lepszej efektywności aerodynamicznej.
  • Nowe stabilizatory na przedniej i tylnej osi, większe tylne tarcze hamulcowe oraz bardziej precyzyjny i łatwiejszy do regulacji dyferencjał mają na celu zmniejszenie zużycia opon i hamulców oraz zapewnienie lepszej i bardziej konsekwentnej sterowności.
  • Cena netto samochodu wynosi 578 000 euro.

Inżynierowie BMW M Motorsport intensywnie pracowali nad optymalizacją BMW M4 GT3, angażując w dialog zespoły i kierowców, aby dostosować samochód do ich potrzeb.

Premiera na Nürburgringu- BMW M4 GT3 EVO Premiera na Nürburgringu- BMW M4 GT3 EVO Premiera na Nürburgringu- BMW M4 GT3 EVO Premiera na Nürburgringu- BMW M4 GT3 EVO Premiera na Nürburgringu- BMW M4 GT3 EVO Premiera na Nürburgringu- BMW M4 GT3 EVO Premiera na Nürburgringu- BMW M4 GT3 EVO Premiera na Nürburgringu- BMW M4 GT3 EVO Premiera na Nürburgringu- BMW M4 GT3 EVO Premiera na Nürburgringu- BMW M4 GT3 EVO Premiera na Nürburgringu- BMW M4 GT3 EVO Premiera na Nürburgringu- BMW M4 GT3 EVO

Źródło: BMW

1 thoughts on “Premiera na Nürburgringu- BMW M4 GT3 EVO

  1. janmajew pisze:

    Takim zasuwać do i po pracy 😉👍💪

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.