NEWS, SPY SHOTS

SPY SHOTS: BMW serii 4 Coupe 2020. Wygląda na to, że sprawa jest przesądzona.

SPY SHOTS: BMW serii 4 Coupe 2020. Wygląda na to, że sprawa jest przesądzona.

Podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie w 2019 r. BMW zasygnalizowało dość radykalną zmianę stylistyki planowaną dla BMW 4 Coupe nowej generacji. Oczywiście mówimy o przedniej atrapie chłodnicy, która dla niektórych jest w zbyt dużej formie.

Widzieliśmy już wcześniej zdjęcia szpiegowskie z udziałem nowego coupe i kabrioletu, ale dopiero teraz otrzymaliśmy najlepsze spojrzenie na przedni grill, ponieważ kratka jest teraz prawie całkowicie odsłonięta. Być może wynika to z tablicy rejestracyjnej, ale nie wygląda na tak dużą, jak ta zainstalowana w koncepcji.

SPY SHOTS: BMW serii 4 Coupe 2020. Wygląda na to, że sprawa jest przesądzona.

Czy kontrowersyjny przedni grill wygląda teraz lepiej z zainstalowaną tablicą rejestracyjną?

BMW nazywa je „kratką nerkową Active Air Stream”, ponieważ klapy wydają się być zamknięte, aby poprawić wydajność aerodynamiczną samochodu. Ilekroć silnik potrzebuje więcej powietrza do schłodzenia, klapy otwierają się automatycznie.

Zobacz także:

Bez grubej chromowanej ramy, którą miał Concept 4, kratka wygląda mniej krzykliwie. W zależności od poziomu wykończenia i opcjonalnych pakietów, istnieje szansa, że ​​BMW serii 4 Coupe będzie oferowany zarówno z tym zaciemnionym wyglądem, jak i bardziej błyszczącym wykończeniem.

SPY SHOTS: BMW serii 4 Coupe 2020. Wygląda na to, że sprawa jest przesądzona. SPY SHOTS: BMW serii 4 Coupe 2020. Wygląda na to, że sprawa jest przesądzona. SPY SHOTS: BMW serii 4 Coupe 2020. Wygląda na to, że sprawa jest przesądzona. SPY SHOTS: BMW serii 4 Coupe 2020. Wygląda na to, że sprawa jest przesądzona.

Źródło: Motor1

1 thoughts on “SPY SHOTS: BMW serii 4 Coupe 2020. Wygląda na to, że sprawa jest przesądzona.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.