MODELE, NEWS, PLOTKI

Felieton: To wyglada dobrze! BMW 4 Coupé 2021 G22 na nowych renderach.

Felieton: To wyglada dobrze! BMW 4 Coupé 2021 G22 na nowych renderach.

W tym roku spodziewamy się kilku premier modelowych BMW. Prawdopodobnie jedną z najciekawszych nowości będzie oficjalne zaprezentowanie BMW serii 4 Coupé 2021. Dlaczego?

BMW projektując i wprowadzając na rynek modele BMW serii 7 LCi oraz BMW X7 sporo namieszało na rynku motoryzacyjnym. Do dnia dzisiejszego nie milkną komentarze na temat rozmiaru zastosowanych atrap chłodnicy.

W związku z tym, BMW aktualnie ma swoich zwolenników i przeciwników. Jednym pomysł się podoba, a inni kompletnie nie akceptują. Ci drudzy zapominają, że w innych markach zmiany związane z powiększeniem przedniego grilla nastąpiły już jakiś czas temu np. Lexus, Audi. Teraz rewolucyjne zmiany trafiają do BMW i czy nam się to podoba czy nie, tak właśnie będzie wyglądał nadchodzący model BMW serii 4 (duży, masywny grill).

Zobacz także:

Wszystko za sprawą ujawnionych zdjęć, które pojawiły się w sieci. Choć część z Was z pewnością po cichu liczyło, że zaprezentowany w zeszłym roku na targach motoryzacyjnych BMW serii 4 Concept, nie będzie miał odzwierciedlenia w rzeczywistości to jednak zdjęcia szpiegowskie mówią co innego. BMW nie chce zrezygnować z tego pomysłu. Czy to dobry pomysł?

Felieton: To wyglada dobrze! BMW 4 Coupé 2021 G22 na nowych renderach.

Każda marka samochodowa posiada potrzebę wyróżnienia się na drodze. Żyjemy w takich czasach, w których ciężko „być jakimś”. Nowe samochody są bardzo podobne do siebie i tylko detale powodują, że wyróżniają się z tłumu. Dobrym przykładem będą modele: BMW serii 1 oraz Mercedes klasy A. Wiele osób, które nie są mocno związane z motoryzacją, mogą powiedzieć, że to są bardzo podobne samochody. Natomiast duże grono osób powie „zwykłe samochody”.

Po drugiej stronie jest samochód Elona Muska, Tesla Cybertruck. Chyba nie było w 2019 roku drugiego takiego samochodu, który był tak często krytykowany za swój wygląd. O tym samochodzie pisały wszystkie media motoryzacyjne. Czy to źle? Oczywiście, że NIE! Pan Musk, marketing opanował perfekcyjnie. Reklama dźwignią handlu…

Aktualnie podobna sytuacja jest w firmie z Monachium. BMW zapewnia nas, że powiększenie przedniego grilla ma na celu zwiększenie prestiżu, tak jak to ma miejsce w Rolls Royce. Patrząc na model BMW serii 7 to ciężko się z tym nie zgodzić.

BMW serii 4 to samochód, który zawsze się wyróżniał i wyznaczał standardy designerskie. Nie inaczej będzie tym razem. Dla nie przekonanych pozostawiam fakt, że nie tylko marka BMW się zmienia, cały świat się zmienia. Chcesz utrzymać się na rynku motoryzacyjnym? Bądź jakiś! Przetrwają Ci, którzy zorientują się, że właśnie Tego potrzebuje ten świat.

Źródło: BMWBLOG.pl, BMWBLOG.pl
Zdjęcie renderu: Kolesa.ru

2 thoughts on “Felieton: To wyglada dobrze! BMW 4 Coupé 2021 G22 na nowych renderach.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.