NEWS, SPY SHOTS

SPY SHOTS: Zobacz wideo pokazujące BMW serii 4 G22 Coupé z odkrytym grillem

SPY SHOTS: Zobacz wideo pokazujące BMW serii 4 G22 Coupé z odkrytym grillem

Czy po cichu liczyłeś, że BMW Group w nadchodzącym modelu BMW serii 4 G22 zastosuje standardową wielkość przedniego grilla? Jeśli tak, to radzimy się przyzwyczajać do zmian, które nas czekają.

Kilka dni temu w sieci pojawił się cyfrowy Render BMW 4 Coupé:

Co jakiś czas pojawiają się przesłanki mówiące o tym, że osoby jeszcze nieprzekonane do nadchodzących zmian, powoli powinny pogodzić się z tą myślą, bo właśnie w taki sposób będzie się prezentowała przednia część samochodu.

Tym razem do sieci trafiło wideo przedstawiające zakamuflowane BMW 4 G22 Coupe z odsłoniętym grillem.

Firma z Monachium już pół roku temu ogłosiła zmiany prezentując model koncepcyjny. Jednak niektórzy wciąż mieli nadzieję, że BMW serii 4 G22 wejdzie na rynek w znacznie bardziej „cywilizowanej” formie. Jeśli spojrzysz na bieżący film zauważysz, że duża podwójna nerka rozciąga się na pełną wysokość i nadaje serii 4 uderzający wygląd.

Warto zauważyć, że prototyp nie ma jeszcze tablicy rejestracyjnej z przodu, ale łatwo jest zobaczyć, gdzie powinna być umieszczona.

SPY SHOTS: Zobacz wideo pokazujące BMW serii 4 G22 Coupé z odkrytym grillem

Nowe BMW serii 4 G22 zostanie oficjalnie zaprezentowane tego lata, a jego wprowadzenie na rynek zaplanowano na jesień 2020 r. Technologicznie i konstrukcyjnie BMW 4 powinien wyraźnie różnić się od BMW serii 3. Podczas gdy poprzednie 4 F32 mogły zaoferować tylko nieco więcej dynamiki niż 3 F30, generacja G22 powinna pójść o krok dalej. Zarówno pod względem wyglądu, jak i dynamiki jazdy, BMW spełni pragnienia klientów, aby uzyskać większe zróżnicowanie i większą niezależność.

Źródło: wilcoblok (Instagram)

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.