Nowa opcja: Rejestrator jazdy SA6DR- ważne 40 sekund Twojego życia

BMW odświeżając swoją ofertę, ogłosiło nową opcję – rejestrator jazdy BMW m.in. dla BMW serii 3, BMW serii 7, BMW serii 8, BMW X5/X6 i BMW X7.

Rejestrator jazdy BMW należy zamówić (opcja dodatkowo płatna) w połączeniu z Parking Assistant Plus (5DN oraz 6U3 w przypadku G2x) przy zakupie nowego samochodu.

Długość wideo wynosi tylko 40 sekund (20 sekund po aktywacji i 20 sekund przed aktywacją). Ze względu na stosunkowo krótką długość, z funkcji prawdopodobnie najczęściej będzie się korzystać w przypadku wypadków, ponieważ wtedy wideo jest zapisywane automatycznie.

Rejestrator jazdy BMW 6DR do nagrywania materiału wideo wykorzystuje kamery z różnych systemów asystujących kierowcy, które można później obejrzeć na wyświetlaczu kontrolnym, gdy samochód jest nieruchomy lub wyeksportować przez port USB.

Kierowcy mogą również nagrywać filmy manualnie podczas jazdy przez piękne krajobrazy lub wykonywać imponujące manewry na torze wyścigowym, a następnie wysyłać je na urządzenie mobilne i udostępniać.

Każdy zapis posiada prędkość oraz współrzędne GPS. Opcja dostępna będzie w Europie od listopada 2019.

Zdjęcia w artykule są poglądowe.

Źródło: Bmw

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.