MODELE, NEWS, SPY SHOTS

W Abu Dhabi mają fantazję! Ubrali BMW i3s w pakiet od AC Schnitzer

W Abu Dhabi mają fantazję! Ubrali BMW i3s w pakiet od AC Schnitzer

Mówi się, że dni BMW i3, który na rynku jest od ponad 6 lat są już policzone. Natomiast najmocniejsza wersja BMW i3s jest z nami dopiero od 2 lat i tak jak model i3 wciąż budzi pozytywne emocje.

6lat!

W motoryzacji to bardzo długi okres czasu. Czy model BMW i3 się zestarzał? Zdecydowanie NIE! Wręcz przeciwnie, jego wygląd i możliwości ekonomiczne wciąż zachwycają i dalej odbierany jest jako ciekawa nowość, która jest pożądana wśród entuzjastów samochodów elektrycznych.

W Abu Dhabi mają fantazję! Ubrali BMW i3s w pakiet od AC Schnitzer

W Abu Dhabi również cenią jego elektryczne właściwości i dodatkowo wykorzystują wszystkie możliwości jakie dają firmy zewnętrzne, które nie są oficjalnie powiązane z BMW Group. W tym przypadku zastosowali pakiet AC Schnitzer, który dodał wyjątkowego charakteru.

W Abu Dhabi mają fantazję! Ubrali BMW i3s w pakiet od AC Schnitzer

Można powiedzieć, że słowo „pakiet” jest przesadnie użyte, gdyż to tylko dwa elementy (przedni spliter oraz tylny spoiler)…

No dobra, ale to wystarczyło by zmienić BMW i3 w coś interesującego!

Dla przypomnienia osiągi BMW i3s:

  • Przyspieszenie: 0-60 km/h w 3,7 s.
  • Przyspieszenie: 0-100 km/h w 6,9 s.
  • Prędkość maksymalna: 160 km/h.
  • Zasięg na jednym ładowaniu (felgi 20″): około 280 km (NEDC) oraz 245 km (WLTP)

Galeria prosto z BMW Abu Dhabi Motors:

W Abu Dhabi mają fantazję! Ubrali BMW i3s w pakiet od AC Schnitzer W Abu Dhabi mają fantazję! Ubrali BMW i3s w pakiet od AC Schnitzer W Abu Dhabi mają fantazję! Ubrali BMW i3s w pakiet od AC Schnitzer W Abu Dhabi mają fantazję! Ubrali BMW i3s w pakiet od AC Schnitzer W Abu Dhabi mają fantazję! Ubrali BMW i3s w pakiet od AC Schnitzer W Abu Dhabi mają fantazję! Ubrali BMW i3s w pakiet od AC Schnitzer W Abu Dhabi mają fantazję! Ubrali BMW i3s w pakiet od AC Schnitzer W Abu Dhabi mają fantazję! Ubrali BMW i3s w pakiet od AC Schnitzer W Abu Dhabi mają fantazję! Ubrali BMW i3s w pakiet od AC Schnitzer W Abu Dhabi mają fantazję! Ubrali BMW i3s w pakiet od AC Schnitzer W Abu Dhabi mają fantazję! Ubrali BMW i3s w pakiet od AC Schnitzer

Ostatnie plotki mówią, że model BMW i3 produkowany będzie do 2024 roku, a potem zniknie z oferty!

Źródło: bimmertoday.de, BMW Abu Dhabi Motors

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.